Potrzebujesz naszej pomocy?
Skontaktuj się z nami!
Telefon: +48 501 137 086

Znajdziesz nas również na

Opinie VSB Grzegorz Karasewicz

Przeczytaj opinie naszych Klientów

Posiadają dużą wiedzę z zakresu instalacji hydrauliki i CO (pompa ciepła), tak żeby nie narażać inwestora na niepotrzebne koszty. Firma godna polecenia.

Magdalena B.

7 grudnia 2018

Poszukuję okien, 6 - 10szt., PCV, Mieszkowice

Poświęcono mi sporo czasu przez przedstawiciela firmy, poza zamówieniem okien zdecydowaółem sięna zakup instalacji dodno- kanalizacyjnej i grzeczej podłogowej, uzyskałem rabat. Przedstawiciel nie narzucał się ze swoją ofertą. wysłuchiwał moich oczekiwań co do przedmiotowych instalacji- polecam!

Wojciech C.

6 kwietnia 2018

Szukam Dostawcy pompy ciepła, z montażem, do 150m2, Pyrzyce

Osoba z firmy "vsb instalacje", która do mnie zadzwoniła była bardzo dobrze przygotowana i odpowiedziała konkretnie na moje zadawane pytania, a co więcej sama przedstawiła mi jakie rozwiązanie byłoby dla mnie odpowiednie.

Mariusz B.

15 kwietnia 2017

Zlecę wykonanie rekuperacji dla domu o pow. 160m2, Kostrzyn nad Odrą

Pan Grzegorz posiada ogromną wiedzę na temat rekuperacji i hydrauliki, którą bardzo chętnie się z nami podzielił. Po przedstawieniu oferty bardzo jasno i szczegółowo, przeszliśmy do negocjacji. W efekcie, podpisaliśmy umowę na wykonanie rekuperacji i hydrauliki. Otwarty na negocjacje, posiadający dużą wiedzę i co ważnie doradzi tak, żeby klient nie wydawał niepotrzebnie pieniędzy. Firma godna polecenia!

Denisa G.

5 lutego 2017

Firma godna polecenia oraz zaufania! Podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Z przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym! Oby więcej takich Firm na rynku.

Bernadeta Ł.

Dębno , 14 listopada 2016

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę VSB INSTALACJE. Jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi, rzeczowego doradztwa i bardzo dobrego serwisu. Wykonane prace instalacji hydrauliki i co (pompa ciepła) przy budowie mojego domu oceniam bardzo pozytywnie.

Marcin K.

Boleszkowice, 2 listopada 2016

Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Firmę VSB INSTALACJE charakteryzuje pełny profesjonalizm, kompetentna kadra oraz najwyższa jakość instalowanych urządzeń. Kompleksowa oferta firmy spowodowała, że zaoszczędziłam zarówno środki, jak i czas wykonania, a dzięki dużej wiedzy Wykonawcy, nie miałam problemu z podjęciem decyzji.

Anna P.

Dębno, 31 października 2016

Zlecę wykonanie hydrauliki z ogrzewaniem w domu jednorodzinnym, 115m2

Obsługa firmy w sposób profesjonalny dostarczyła i omówiła wszelkie szczegóły oferty.

Marcin S.

18 stycznia 2016

Zaświadczamy, że firma VSB instalacje Grzegorz Karasewicz w Dębnie przy ulicy Bohaterów Września 15 wykonała prace w domu jednorodzinnym w Boleszkowicach przy ulicy Spacerowej 11. Wykonane prace:  Pompa ciepła  Wentylacja z odzyskaniem ciepła – rekuperacja  Ogrzewanie podłogowe  ekologiczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków  zmiękczacz Pan Grzegorz posiada dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywanych prac. Potrafi też dobrze doradzić i zaproponować dogodne rozwiązania. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie i w sposób należyty. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy VSB instalacje Grzegorz Karasewicz i możemy każdemu polecić wykonanie prac przez wyżej wymienioną firmę.

Bożena G.

Boleszkowice, 3 marca 2015

Trzeba przyznać, że VSB INSTALACJE, to profesjonalna firma - pod każdym względem. Świetna komunikatywność, fachowe doradztwo, a przede wszystkim jakość i przystępna cena. Jak najbardziej polecam tę firmę wszystkim, którym zależy na PROFESJONALNEJ OBSŁUDZE!

Marek Z.

Dębno, 26 lutego 2015

Polecają nas

Kliknij na znaczek POLECJĄ NAS i zobacz opinie!