Program Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – dofinansowanie na wymianę pieca i docieplenie domów

Czyste Powietrze to ogólnopolski program dofinansowania na wymianę starego pieca i docieplania domów jednorodzinnych. Głównym celem programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów i innego rodzaju zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez istniejące lub nowo budowane jednorodzinne mieszkalne nieruchomości. Termomodernizacja w ramach programu Czyste Powietrze odbywa się poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach istniejących na te spełniające wymagania programu lub zakup i montaż nowego źródła ciepła spełniającego wymagania programu.

Program Czyste Powietrze oferuje dofinansowanie dla właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych na projekty zakończone, w trakcie realizacji bądź jeszcze nie rozpoczęte, takie jak:

• wymiana starego pieca na paliwo stałe na ekologiczne źródło ciepła,
instalację CO lub ciepłej wody użytkowej,
• mechaniczną wentylację,
• mikroinstalację fotowoltaiczną,
• koszty materiałów i wykonania ocieplenia domu, wymiany okien i drzwi.

VSB Instalacje – termomodernizacja Czyste Powietrze

Jako VSB Instalacje działamy w szeroko pojętej branży instalacji grzewczych już wiele lat. W trosce o interesy naszych Klientów, w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę, świadczymy kompleksowe wsparcie z zakresu załatwiania wszelkich formalności związanych z programem termomodernizacyjnym Czyste Powietrze.

Pomagamy zapoznać się z obowiązującymi warunkami, szczegółami naboru, wnioskami, załącznikami i instrukcjami. Zainteresowani mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym z etapów ubiegania się o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Jako firma specjalizująca się w instalacjach grzewczych, świadczymy również doradztwo podczas wyboru najbardziej optymalnego źródła ciepła. Realizujemy także projekty w zakresie wykonawstwa kompletnych inwestycji spełniających regulamin programu.

Rzetelna pomoc przy formalnościach związanych z dofinansowaniem w ramach programu Czyste Powietrze dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. i całego województwa lubuskiego

Dofinansowanie do wymiany kopciucha

We wspólnej walce o czyste, jakościowe powietrze, warto rozważyć wymianę kopciucha. W Gorzowie Wlkp z tej opcji skorzystała już spora grupa osób, które uzyskały na ten cel dotacje. Na pompy ciepła można otrzymać środki finansowe pod warunkiem dopełnienia pewnych formalności. Chętnie podpowiemy Ci, co zrobić, aby móc ubiegać się o dofinansowanie do pompy ciepła w Gorzowie Wlkp. Nie jest to skomplikowane, choć wymaga wiedzy i zgromadzenia stosownej dokumentacji.

W razie jakichkolwiek problemów czy niejasności możesz skonsultować się z naszymi specjalistami. Pomogli oni już wielu inwestorom otrzymać dofinansowanie do wymiany kopciucha i cieszyć się z efektów termomodernizacji swoich domów. To nie tylko mniejsza ilość zanieczyszczeń emitowanych do powietrza, ale też większy komfort związany z obsługą i sterowaniem urządzeniem czy widoczne zmniejszenie kwot na rachunkach za media.

Jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania na wymianę starego pieca? Przerażają Cię formalności związane z termomodernizacją w ramach programu Czyste Powietrze? Chcesz otrzymać dotację na pompy ciepła? Gorzów Wlkp to obszar, który obsługujemy, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do współpracy z nami! Skontaktuj się z nami i uzyskaj skuteczną pomoc.

Oferujemy wsparcie dla wszystkich zainteresowanych z Gorzowa Wlkp. i całego obszaru województwa lubuskiego. W przypadku chęci współpracy, dodatkowych pytań czy jakichkolwiek niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i ustalimy dogodny termin spotkania. Zapraszamy.