Program Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – dofinansowanie na wymianę pieca i docieplenie domów

Czyste Powietrze to ogólnopolski program dofinansowania na wymianę starego pieca i docieplania domów jednorodzinnych. Głównym celem programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów i innego rodzaju zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez istniejące lub nowo budowane jednorodzinne mieszkalne nieruchomości. Termomodernizacja w ramach programu Czyste Powietrze odbywa się poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach istniejących na te spełniające wymagania programu lub zakup i montaż nowego źródła ciepła spełniającego wymagania programu.

Program Czyste Powietrze oferuje dofinansowanie dla właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych na projekty zakończone, w trakcie realizacji bądź jeszcze nie rozpoczęte, takie jak:

• wymiana starego pieca na paliwo stałe na ekologiczne źródło ciepła,
instalację CO lub ciepłej wody użytkowej,
• mechaniczną wentylację,
• mikroinstalację fotowoltaiczną,
• koszty materiałów i wykonania ocieplenia domu, wymiany okien i drzwi.

VSB Instalacje – termomodernizacja Czyste Powietrze

Jako VSB Instalacje działamy w szeroko pojętej branży instalacji grzewczych już wiele lat. W trosce o interesy naszych Klientów, w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę, świadczymy kompleksowe wsparcie z zakresu załatwiania wszelkich formalności związanych z programem termomodernizacyjnym Czyste Powietrze.

Pomagamy zapoznać się z obowiązującymi warunkami, szczegółami naboru, wnioskami, załącznikami i instrukcjami. Zainteresowani mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym z etapów ubiegania się o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Jako firma specjalizująca się w instalacjach grzewczych, świadczymy również doradztwo podczas wyboru najbardziej optymalnego źródła ciepła. Realizujemy także projekty w zakresie wykonawstwa kompletnych inwestycji spełniających regulamin programu.

Rzetelna pomoc przy formalnościach związanych z dofinansowaniem w ramach programu Czyste Powietrze dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. i całego województwa lubuskiego

Jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania na wymianę starego pieca? Przerażają Cię formalności związane z termomodernizacją w ramach programu Czyste Powietrze? Skontaktuj się z nami i uzyskaj skuteczną pomoc.

Oferujemy wsparcie dla wszystkich zainteresowanych z Gorzowa Wlkp. i całego obszaru województwa lubuskiego. W przypadku chęci współpracy, dodatkowych pytań czy jakichkolwiek niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i ustalimy dogodny termin spotkania. Zapraszamy.